آرت پی اس دی - دانلود طرح لایه باز حرفه ای بنر ، کارت ویزیت ، پوستر ، بلیبورد ، تراکت ، اینستاگرام

PSD طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی کلینیک تخصصی زیبایی

PSD طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی کلینیک تخصصی زیبایی  با رنگ یاسی بصورت لایه باز در ابعاد A5 و فرمت PSD طراحی گردیده است. در طراحی این فایل از وکتوراستفاده شده که قابلیت بزرگ کردن در ابعاد بنر لارج فرمت و سایر ابعاد چاپی را دارد. طرح لایه باز تراکت کلینیک زیبایی قابل چاپ به صورت تراکت گلاسه آ۴ ، تراکت گلاسه آ۵ ، تراکت تحریر آ۴ و تراکت تحریر آ۵ و سایر تراکت ها می باشد.

PSD طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی کلینیک تخصصی زیبایی هم اکنون آماده سفارش چاپ می باشد. پس از ثبت سفارش و درج اطلاعات ، طرح تراکت توسط سایت آرت پی اس دی  طراحی شده است.

ویژگی دانلود فایلPSD طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی کلینیک تخصصی زیبایی:

طرح تراکت بصورت کاملا لایه باز طراحی شده است. در طراحی این فایل ، تمامی معیارهای چاپ اعم از رنگ مناسب ، حاشیه اطمینان (برش بعد از چاپ) و فضای کافی برای درج متن رعایت شده است.

فایل PSD طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی کلینیک تخصصی زیبایی به صورتی طراحی شده است که به راحتی میتوانید در چیدمان ، متن و نوشته های طرح ، رنگبندی قالب و پس زمینه تغییرات دلخواه را اعمال کرد. طرح بصورت لایه باز طراحی شده است که می توانید این طرح لایه باز را برای سایر کسب و کارها شخصی سازی و استفاده کنید.
جهت سهولت دانلود ، طرح ها توسط نرم افزار پیشرفته فشرده سازی شده است که حجم فایل ها به شکل بسیار محسوسی کاهش یافته است.
برای ویرایش فایل لایه باز PSD طرح لایه باز تراکت تبلیغاتی کلینیک تخصصی زیبایی از نرم افزار فتوشاپ  ورژن های بالاتر استفاده نمایید.

مشخصات فایل

قیمت محصول:
25000 تومان
حجم فایل:
31.2
رزولیشن:
300
مدرنگ:
CMYK
فرمت فایل:
PSD
ابعاد:
A5
تاریخ انتشار:
۹ مرداد ۱۴۰۰

در همین زمینه ...